Є цілі підземні міста: росіяни активно зводять укріплення на Запоріжжі (ВЫДЕО)

Військові сили противника усвідомлюють, що Збройні Сили України продовжуватимуть звільнення окупованих територій, зокрема у південних районах країни, тому активізували зведення оборонних споруд.

Таку інформацію надала Аліса Сисоєва, журналістка та депутатка Запорізької районної ради, у коментарі для телеканалу 24. Вона нагадала, що літній спротив росіян ускладнив просування українських військ.

Цікаво, що російські військові ініціювали масований наступ у новому напрямку, що призвело до змін на фронтовій карті протягом тижня.

У районах Запоріжжя, прилеглих до лінії фронту, одним з пріоритетів окупантів є створення міцних фортифікацій та оборонних споруд. Запоріжжя, як ключовий прифронтовий регіон, стало місцем, де ворог намагається зміцнити свої позиції, зведенням укріплень, здатних витримати значні навантаження, зокрема із підземними комплексами, за словами Сисоєвої.

Іван Федоров, мер Мелітополя та голова Запорізької ОВА, розкрив деталі про російські оборонні споруди на окупованих територіях Запоріжжя, зокрема про 20 кілометрів нових укріплень, розташованих між Миколаївкою та Іванівкою, що ведуть до Бердянська.

Токмак, Молочанськ, а також частково Мелітополь, були перетворені на значні укріплені райони. Для посилення своїх позицій, окупанти створили штучні водні перешкоди, зокрема, затопивши береги річки Молочна, щоб використати її як протитанковий рів, а біля Токмака та Молочанська збудували нові дамби. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/ye-tsili-pidzemni-mista-rosiyani-aktivno-zvodyat-ukriplennya-na-zaporizhzhi-vydeo/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

scroll to top