«єЧерга»: в Україні оновили перелік товарів, які мають пріоритет при перетині кордону

Кабмін оновив перелік товарів у системі «єЧерга», які мають пріоритет при перетині кордону або потребують особливого режиму зберігання.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на пресслужбу Укртрансбезпеки.

«За дорученням Міністерства відновлення розробники проєкту «єЧерга» внесли до системи оновлений перелік товарів, які мають пріоритет при перетині кордону або потребують особливого режиму зберігання У переліку кодів УКТЗЕД з’явились компоненти крові та лікарські засоби», — йдеться в повідомленні.
Зазначається, що для включення в перелік коду УКТЗЕД необхідно:
Звернутись до профільної асоціації виробників таких товарів.
Профільна асоціація передає таку інформацію вищому органу виконавчої влади, який формує та реалізує державну політику у відповідній сфері.
За ініціативою такого органу уряд може ухвалити рішення про розширення переліку кодів товарів, які включені до переліку.
Електронна черга на кордоні
Нагадаємо, з травня 2023 року в Україні запрацювала система онлайн-бронювання перетину кордону «єЧерга». Її запровадили у 16 пунктах пропуску з країнами Євросоюзу та Молдовою.
При цьому для вантажівок вводили обов’язковий онлайн-запис для перетину кордону.
Варто зазначити, що послуга електронної черги для перетину кордону автобусами з 12 лютого 2024 року стала доступною на всіх пунктах пропуску з країнами ЄС та Молдовою. Загалом йдеться про 29 пунктів пропуску.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

Источник: https://golos.zp.ua/obshhestvo/264665/iecherga-v-ukraini-onovili-perelik-tovariv-jaki-majut-prioritet-pri-peretini-kordonu

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

scroll to top