Єрмак звернувся до партнерів України: дайте нам зброю, і ми зробимо роботу

Україна розраховує на партнерів та водночас працює над розвитком власного військово-промислового комплексу.
Про це заявив голова Офісу президента Андрій Єрмак, повідомляє РБК-Україна з посиланням на Le Figaro.

«Дайте нам зброю, і ми зробимо роботу. Ми розраховуємо на наших партнерів, а також працюємо над розвитком нашого військово-промислового комплексу», — заявив він.
За його словами, російські загарбники все ще сподіваються мати перевагу над Україною в ресурсах, і Київ змушений розраховувати на технологічні переваги.
«Лінія фронту простягається на понад 2 тисячі кілометрів, і більша її частина є ареною дуже жорстоких боїв. Ми повинні бути реалістами. Ситуація, безперечно, складна, але мотивація нашого народу, мотивація наших воїнів дуже висока. Ми боремося за своє виживання, за свою землю, за перемогу, в яку ми віримо», — зазначив Єрмак.
При цьому він додав, що неможливо вести оборонну війну.
«Перехід до оборонної позиції часто призводить до замороження конфлікту. Ми бачили це з 2014 року. Ми ніколи не погодимося на заморожений конфлікт з (російським диктатором Володимиром, — ред.) Путіним. Рішення полягає не в тому, щоб зупинитися, а в тому, щоб бути реалістами, бути сильними, бути разом з нашими партнерами і не зупинятися», — підкреслив Єрмак.
Він заявив, що на фронті війська скаржаться на брак людей і ресурсів і кажуть, що вони більше не в змозі наступати.
«Це, безперечно, проблема, і немає сенсу її приховувати. Деяким солдатам потрібен відпочинок. Багато з них перебувають на передовій вже два роки. Уряд і Генштаб працюють над новим законом про мобілізацію, який незабаром буде поданий до парламенту. І над реалістичною військовою стратегією. Перехідний період все ще триває», — заявив він.
Ситуація на фронті
За даними Генштабу ЗСУ, в Україні на фронті протягом доби сталося 103 бойові зіткнення. ЗСУ стримують супротивника на Мар’їнському напрямі.
Зокрема, як зазначають в Інституті вивчення війни, позиційні бої тривали на захід від Вербового та біля Роботиного, Новопрокопівки та в районі Кринків.
Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

Источник: https://golos.zp.ua/obshhestvo/263886/iermak-zvernuvsja-do-partneriv-ukraini-dajte-nam-zbroju-i-mi-zrobimo-robotu

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top