Європейська Солідарність в Енергодарі заявляє про злісне використання адмінресурсу

Енергодар та містоутворюючі підприємства тісно пов’язані між собою не лише поважною історією, але й хитким сьогоденням: бюджет Енергодару на 70% залежить від податків трудового колективу Запорізької АЕС, тож енергетики, котрі збудували, а наразі експлуатують потужні електростанції, мають жити в гідних умовах у власному місті, та цього не відбувається. Гроші, зароблені енергетиками, завжди розподіляються чомусь не на благоустрій міста енергетиків. На Запорізькій АЕС працює більше 11 тисячі енергодарців, на ЗаТЕС – майже тисяча. Енергогіганти та Енергодар мали б плідно співпрацювати для ефективного вирішення гострих й болючих проблем міста. Тим більше – досвіду експлуатації однієї лише атомної електростанції та відповідальності за її безпечну діяльність було б вдосталь, щоб навести лад у маленькому містечку.
Що вибори енергетики знов і знов стають під лави політичних партій, аби вибороти власне право на гідне життя. І добре, коли це є свідомий вибір. Нажаль, щоразу деякі політичні партії сприймають потужні ресурси енергетичних підприємств тільки в якості додаткового інструменту для подолання протидії опозиційних кандидатів. Майже кожні вибори ми бачимо, як під час перегонів хтось обов’язково не встоїть перед спокусою зловживання адміністративним ресурсом підприємств, бо це найбільш поширений та ефективний спосіб впливу на результати народного волевиявлення. Зауважимо, лише на одній ЗАЕС працює п’ята частина усіх мешканці Енергодару, до того ж, – усі готові виборці.
Здається в нас під боком, в Енергодарі, наразі це і відбувається: кадрові ресурси та матеріально-технічні засоби ЗАЕС залучаються в інтересах лише окремих партій. Бо рівного доступу до них усі інші політичні активісти, звісно, не мають. Так, наприклад, не зрозуміло, чому пасажирські автобуси ЗАЕС протиправно «агітують» за окремі політичні сили? Відколи усі енергетики Енергодару об’єдналися лише у дві політичні партії? Нащо вести таку нечесну агітаційну гру? Бо є не впевненість у добровільній підтримці населення кандидатів цих партій на виборах?
Звісно, Комітет виборців України застерігає лише владу від використання адміністративного ресурсу на місцевих виборах. Тобто виборче законодавство забороняє кандидатам, які займають посади в органах державної влади, залучати до передвиборної агітації або використовувати для будь-якої роботи, пов’язаної з проведенням передвиборної агітації, підлеглих їм осіб, службовий транспорт, зв’язок, устаткування, приміщення, інші об’єкти та ресурси за місцем роботи.
Ми хочемо надати нашим опонентам приклад чесних передвиборчих перегонів: зважаючи на специфіку енергетичної столиці України, до складу команди патріотів «Європейської Солідарністі» ми запросили 11 представників ЗАЕС та представника ЗаТЕС, які представлятимуть інтереси цих трудових колективів в Енергодарській міській раді. Й разом з військовими, волонтерами, педагогами, громадськими діячами, спортсменами, керівниками закладів, підприємцями та медичними працівниками енергетики стануть на чолі розбудови новітньої історії Енергодара – тепер як європейського міста.
Також нагадаємо, у виборчому списку енергодарської «Європейської Солідарності» не має жодного «колишнього» депутата, наша команда не має відношення до жодних бізнесово-політичних груп. Тут об’єдналися лише прості люди важливих професій з великим багажем знань та досвіду у різних напрямках життя. В кожного є чітке уявлення про необхідні дії, які треба зробити задля створення в місті безпеки, комфорту, достатку людей, захисту їх інтересів у будь-якій сфері.
Ми – за вільний вибір кожної людини та кардинальну зміну політичної історії Енергодара з корупційної на відкриту та чесну.

Сообщение Європейська Солідарність в Енергодарі заявляє про злісне використання адмінресурсу появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novost-dnja/ievropejska-solidarnist-v-energodari-zajavljaie-pro-zlisne-vikoristannja-adminresursu.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top