«Європейська Солідарність» вимагає розслідувати нецільове використання коштів COVID-фонду

«Європейська Солідарність» вимагає припинити використання не за призначенням коштів Фонду боротьби з COVID-19 й провести розслідування. Про це йдеться в заяві, яку оприлюднила політсила.

У партії наголошують, збільшення в Україні кількості хворих на коронавірус пов’язане з не цільовим використанням і розкраданням коштів Фонду боротьби з COVID-19.

В “Європейській Солідарності” підкреслюють, що влада не так і не спрямувала гроші з «коронавірусного» фонду на захист людей, створення реанімаційних ліжок з усім необхідним обладнанням, страхування життя і здоров’я медиків.

«Влада повністю провалила боротьбу з коронавірусом, оскільки не спрямувала необхідні кошти на захист людей, на створення реанімаційних ліжок з усім потрібним обладнанням, на страхування життя і здоров’я медиків». – йдеться в заяві.

«Одна з причин – розкрадання та використання абсолютно не за призначенням коштів Фонду боротьби з гострою респіраторною хворобою COVID-19. Фонд було сформовано шляхом болісного скорочення видатків на освіту, культуру, місцеве самоврядування. Але, як кажуть, «спритність рук», і жодного шахрайства. Монобільшість, Уряд та Офіс Президента переспрямували ці кошти… на добудову доріг і святкові стрічки, які Зеленський має перерізати перед місцевими виборами.

Програму будівництва та ремонту доріг спроектувала і почала втілювати в життя команда Порошенка. Одним із головних джерел фінансування були десятки мільярдів гривень, заощаджені внаслідок боротьби з контрабандою та корупцією на митниці. Зеленський і «слуги» закатують в бетон та асфальт, не забуваючи про власні кишені, кошти, зібрані з усієї країни на боротьбу з пандемією. Більше половини фонду – 35 мільярдів гривень – витрачається втридорога на «інфраструктурні об’єкти». Вартість робіт значно перевищує показники попередніх років. Вважаємо це мародерством» , – зазначають партійці.

В «Європейській Солідарності»  вимагають використовувати фонд боротьби з пандемією за призначенням, і спрямовувати кожну копійку виключно на боротьбу з корона вірусом і захист людей.

« Адже з усієї країни надходять повідомлення про переповнення лікарень і неможливість госпіталізації важких хворих, відсутність у лікарнях найнеобхіднішого, відсутність доплат медикам і страхування їхнього здоров’я та численні інші проблеми. Особливо критичною є ситуація в громадах, де навіть уряд визнає високий рівень небезпеки.

Тому ми вимагаємо негайно ЗУПИНИТИ витрачання коштів Фонду боротьби з COVID-19 на будь-які цілі, не пов’язані безпосередньо з боротьбою з коронавірусом. Всі ці гроші мають витрачатися виключно на боротьбу з коронавірусом і порятунок людей. Для цього Фонд і був створений – не для корупції, не для «відосиків» і не для будівництва доріг.

Маємо рятувати медичних працівників, які протистоять поширенню коронавірусу в Україні, застрахувати їхнє здоров’я і забезпечити лікарні усім необхідним для подолання пандемії.

«Європейська Солідарність» вимагає розслідувати усі випадки нецільового використання коштів на боротьбу з коронавірусом і притягнути винних до відповідальності”, – йдеться в заяві

Сообщение «Європейська Солідарність» вимагає розслідувати нецільове використання коштів COVID-фонду появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/ievropejska-solidarnist-vimagaie-rozsliduvati-necilove-vikoristannja-koshtiv-covid-fondu.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top