“Європейська Солідарність” вимагає від влади спрямувати хоча б залишки COVID-фонду на медицину

Парламент забезпечив президенту Володимиру Зеленському і його уряду достатню кількість коштів на боротьбу з епідемією, але влада витратила їх на що завгодно, окрім подолання коронавірусу.

Про це на брифінгу заявив співголова фракції “Європейська Солідарність” Артур Герасимов.

“Більше ніж пів року тому парламент України виділив Зеленському та його уряду більш ніж 65 мільярдів гривень і на ці гроші уряд не закупив жодного ШВЛ. На обладнання приймальних відділень опорних лікарень не витрачено одної копійки”, – сказав він.

За його словами, замість комплексного страхування лікарів, яке пропонувала “Європейська Солідарність”, влада Зеленського створила умови, за яких отримати страховку майже неможливо.

“Всі пам’ятають, як неодноразово “Європейська Солідарність” закликала застрахувати всіх лікарів і запровадити обов’язкове страхування медиків, які борються з коронавірусом. Ви всі пам’ятаєте як влада сказала ми це зробили, але що ми бачимо… Так зване страхування від Зеленського, маю на увазі страхування медиків від коронавірусу, це велика афера, тому що на сьогодні у нас захворіло 16 864. Чи знаєте скільки з них наблизилося до отримання страхування? Двоє з майже 17 тисяч. Що говорити, якщо проблеми виникають, навіть в сімей тих медиків, які, на жаль, загинули в наслідок коронавірусу”, – наголосив політик.

Співголова фракції заявив, що “Європейська Солідарність” вимагає від влади всі кошти, які залишилися в коронавірусному фонді спрямувати на реальну боротьбу з епідемією.

“Європейська Солідарність” вимагає від влади всі наявні на даний момент кошти в фонді коронавірусу, а це близько 38 мільярдів, негайно спрямувати виключно на медицину. Не на дороги, МВС, тим більше не на митників, Фонд держмайна, Державне управління справами, яке опікується дачами і кортежами Зеленського. Головне забезпечити лікарні і лікарів усім необхідним для протидії коронавірусу”, – сказав Герасимов.

“У тому числі, гроші пріоритетно мають бути спрямовані на закупівлю засобів індивідуального захисту для медиків, ШВЛів та кисневих концентраторів, забезпечення страхування усіх медичних працівників, які працюють з хворими на ковід-19, незалежно від того працюють вони в опорних лікарнях чи стикаються з цією хворобою в інших закладах. На безперебійні виплати 300%-ої надбавки для усіх медичних працівників, які працюють з хворими на коронавірус незалежно від того – чи працюють вони в опорних лікарнях, чи стикаються з хворобою в інших медичних закладах”, – додав народний депутат.


Джерело: “Прямий”.

Сообщение “Європейська Солідарність” вимагає від влади спрямувати хоча б залишки COVID-фонду на медицину появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/ievropejska-solidarnist-vimagaie-vid-vladi-sprjamuvati-hocha-b-zalishki-covid-fondu-na-medicinu.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top