«Європейська Солідарність» вимагає зняти кадрові питання з порядку денного сесії облради

Сьогодні депутати зібрались на позачергову сесію Запорізької обласної ради. На порядок денний винесли 11 питань, серед яких – проєкти рішення щодо призначень нових керівників на комунальні підприємства «Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія», музей-заповідник «Садиба Попова» та «Бердянський геріатричний пансіонат».

Фракція «Європейська Солідарність» заявила про вимогу зняти з порядку денного кадрові питання, адже вони не розглядались на профільних комісіях.

Народний депутат восьмого скликання, голова фракції «Європейська Солідарність» в Запорізькій обласній раді Ігор Артюшенко з трибуни заявив, що розгляд і голосування за ці проєкти викликають конфлікт інтересів, чим також порушують законодавство.

«Позиція нашої політичної сили – виключити кадрові питання з порядку денного. Якщо розбирати окремо кожне кадрове питання, то воно в тій чи іншій мірі викликає здивування.

Наприклад, є пропозиція звільнити пані Нечипоренко і призначити її ж виконуючою обов’язки ректора Хортицької національної академії. Наскільки мені відомо, сьогодні в академії вже оголошений конкурс. Тому, на моє переконання, таке призначення є конфліктом інтересів, коли фактично той самий керівник буде займатись конкурсом. Такі ж зауваження і до інших кадрових питань.
Профільні комісії ці питання не розглядали, і голосування за призначення керівників на сьогоднішній сесії є порушенням законодавства», – зазначив Ігор Артюшенко.

Источник: https://forpost.media/novosti/yevropeyska-solidarnist-vymahaie-zniaty-kadrovi-pytannia-z-poriadku-dennoho-sesii-oblrady.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top