“Європейська Солідарність”: Влада розпочала наступ на свободу слова

Фото: Google.com

Після намірів запровадити кримінальну відповідальність для журналістів за так звану “неправдиву інформацію” влада почала реалізовувати свої плани наступу на свободу слова. Про це йдеться у»заяві»партії “Європейська солідарність”.

Телеканал “Прямий” залишається одним з небагатьох засобів масової інформації, який не співає осанну президенту Зеленському. Саме з цим ми пов’язуємо обшуки в офісі Володимира Макеєнка, який є власником Прямого каналу. Ключову роль у цих діях, як завжди, відіграє поплічник Януковича Портнов та його “шістка” керівник ДБР Труба.

Україна переживала різні часи. Але до подібних засобів тиску на засоби масової інформації не вдавалися навіть у часи Януковича.

Наступ на свободу слова є одним з елементів зміни геополітичного курсу країни, який проводить нинішня влада. Мотиви влади зрозумілі – побудова в Україні режиму путінського зразка, коли правляча монобільшість вже поставила під контроль президента Зеленського усі правоохоронні структури та суди.

Ми будемо звертатися з відповідними заявами до європейських структур та міжнародних організацій, оскільки дії української влади не відповідають стандартам європейської демократії та повертають Україну в русло російського штибу авторитарної політики.

ПОДЕЛИТЬСЯ

загрузка…

Источник: https://forpost.media/glavnoe/ievropejska-solidarnist-vlada-rozpochala-nastup-na-svobodu-slova.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет

Добавить комментарий

scroll to top