Європейський рівень: на Запоріжжі відкрили сучасний спортивний комплекс

Капітальний ремонт закінчили менше, ніж за рік. Вартість робіт склала 51 мільйон гривень, з яких майже 43 мільйони надав Європейський інвестиційний банк.

Комплекс може одночасно прийняти 300 спортсменів, тут зможуть проводити змагання всеукраїнського рівня. Європейські гості висловили готовність і надалі підтримувати ініціативи громади.

Відтепер маленькі мешканці Мелітополя зможуть професійно займатися спортом, зміцнювати своє здоров’я та впевнено йти до великих спортивних звершень.

“Я гадаю, що таких проектів буде далі більше, я гадаю, що Європа буде в Мелітополі. Не те що ми будемо прямувати кудись, а ми вже в Європі. Такі об’єкти наближають нас до Європи, безпосередньо створюють умови. Гарні умови, європейські умови для наших дітей”, – зазначив голова Запорізької облдержадміністрації Олександр Старух.

Нагадаємо, спортивний комплекс Мелітополь – це один з проектів у рамках програми президента “Велике будівництво”. Усього в Україні реалізують 30 проектів. І 15 з них відкривають саме у Мелітополі.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/sportivni-perspektivi-na-zaporizhzhi-vidkrili-suchasnij-sportivnij-kompleks/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=sportivni-perspektivi-na-zaporizhzhi-vidkrili-suchasnij-sportivnij-kompleks

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top