Їжа, військова техніка та маскувальні сітки: бійців на Сході країни підтримали запорізькі волонтери

В зону бойових дій із черговою гуманітарною допомогою відправилися волонтери із Запоріжжя. Вони направили на допомогу велику кількість технічного оснащення, їжі та інших припасів бійцям 20 батальйону 93 бригади. Про це розповіла депутатка Запорізької міської ради фракції «Європейська Солідарність» Галина Гончаренко.

Це вже 167-а поїздка на «нуль» в рамках загальновійськової акції «Україна — своїм захисникам!». Волонтери зібрали великий «стратегічний пакунок» для бійців: черешню, огірки та томати від фермерів Запорізької області, різноманітні солодкі напої, домашні піци та… еклери! Їм бійці були раді чи не найбільше, ділиться емоціями Гончаренко.

Окрім їжі, військовослужбовці, які воюють на Сході України, отримали побутове приладдя: мийні засоби, лопати, молотки, газові балони в окопи, будівельну плівку, якою обшивають бліндажі на «нулі», маскувальні сітки від запорізьких майстринь і так далі. А чи не найбільшим «скарбом» для військових виявився німецький бінокль.

Мета у нас спільна — допомогти нашим захисникам у захисті нашої України! Залишивши пафос, ми робимо все, щоб тим, хто тримає лінію фронту та захищає наше мирне життя, було хоч в чомусь зручніше, простіше, смачніше… Щоб їм було ЩО та ЧИМ… Щоб ВОНИ відчували підтримку та турботу про них від всіх українців (ми ж є надійний тил!), бо ці хлопці та дівчата добре знають, ЩО і КОГО вони захищають! — розповідає Галина Гончаренко. — Ми в боргу перед кожним з них! Бо це справжні ВОЇНИ та ЗАХИСНИКИ! Уклін їм доземний!
Читайте також: В Запорізькій області боротьбу з коронавірусом продовжує 229 людей

Источник: https://forpost.media/novosti/yizha-viyskova-tekhnika-ta-maskuvalni-sitky-biytsiv-na-skhodi-krainy-pidtrymaly-zaporizki-volontery.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top