​СБУ встановила ще 11 колаборантів-організаторів псевдореферендуму на тимчасово окупованих територіях Запорізької області

Зрадники входили до складу створених ворогом «территориальных избирательных комиссий» в Енергодарі, Мелітополі та Кам’янці-Дніпровській. Серед одинадцяти викритих колаборантів четверо перебували на «посадах» так званих голів «теризбиркомов».

Саме вони організовували у містах агітаційну кампанію на підтримку фейкового плебісциту і закликали людей брати в ньому активну участь. Зафіксовано факти сприяння російським пропагандистам у підготовці постановочних сюжетів.

Також зловмисники збирали персональні дані місцевих жителів для складання «виборчих списків» та їх направлення до окупаційної адміністрації. У подальшому ворог використовував ці дані для фальсифікації результатів незаконного голосування.

Наразі слідчі Служби безпеки повідомили їм про підозру за ч. 2 ст. 28, ч. 5 ст. 111-1 (колабораційна діяльність) Кримінального кодексу України.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/obshhestvo/sbu-vstanovyla-shche-11-kolaborantiv-orhanizatoriv-psevdoreferendumu-na-tymchasovo-okupovanykh-terytoriiakh-zaporizkoi-oblasti.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет
scroll to top