Євро-2024. Збірна Нідерландів виграла у Румунії 3:0 і вийшла в 1/4 фіналу

Євро-2024. 2 липня відбуваються два заключні матчі 1/8 фіналу плей-офф

В 1/4 фіналу “Ораньє” зіграють проти переможця пари Австрія – Туреччина.

Збірна Нідерландів розбила Румунію в матчі 1/8 фіналу Євро-2024 з футболу. Поєдинок на “Альянц Арені” у Мюнхені завершився з рахунком 0:3.

Підопічні Рональда Кумана вийшли вперед на 20-й хвилині зустрічі – Коді Гакпо на лівому фланзі штрафного отримав передачу від Хаві Сімонса та точно пробив у ближній кут.

На перерву команди вирушили за мінімальної переваги “Помаранчевих” у рахунку. У другому таймі Гакпо міг оформити дубль, але його гол на 63-й хвилині після перегляду відеоповтору (VAR) було скасовано через офсайд.

Getty Images/Global Images Ukraine

Проте наприкінці матчу нідерландці таки зуміли втілити своє тотальне домінування на полі у забиті м’ячі. На 83-й хвилині Гакпо продавив Раду Дрегушина на лівому фланзі штрафного та віддав пас у центр на Доніелла Малена, якому залишалося розстріляти порожні ворота.

А в компенсований час, на 90+3-й хвилині, “Ораньє” довели справу до розгрому. Мален оформив дубль, завершивши сольний прохід із власної половини поля до штрафного майданчика румунів влучним ударом у ближній кут.

Мюнхен, стадіон “Альянц Арена”, 1/8 фіналу

Румунія – Нідерланди – 0:3

Голы: Гакпо, 20, Мален, 83, 90+3.

Марін, 67 – Дюмфріс, 78, Мален, 90+4

Румунія: Ніце, Раціу, Драгушин, Бурке, Могош (Раковіцан, 38), Марін (Чікелдеу, 72), Хаджі (Алібек, 72), Марін, Ман, Станчу (Олару, 88), Дрегуш (Міхейле, 73).

Нідерланди: Вербрюгген, ван Дейк, Аке (ван де Вен, 69), де Врей, Дюмфріс, Сімонс, Гакпо (Вегхорст, 84), Рейндерс, Схаутен (Верман, 69), Бергвейн (Мален, 46), Депай (Блінд, 90+2).

Арбітр: Фелікс Цваєр (Німеччина).

Джерела:

Сообщение Євро-2024. Збірна Нідерландів виграла у Румунії 3:0 і вийшла в 1/4 фіналу появились сначала на Газета МИГ.