1 гривня за квадратний метр: для ВПО встановлять нові ціни на проживання

У Мінреінтеграції провели чергову нараду з питань прав на житло окремих категорій ВПО.

Про це повідомляє Акцент з посиланням на Мінреінтеграції.

Пропонується встановити органам місцевого самоврядування та їхнім підприємствам місячну орендну плату у розмірі 1 гривні за 1 квадратний метр площі для гуртожитків, облаштованих з метою розміщення переселенців.

У процесі обговорень представник від Фонду державного майна України презентував проєкт змін до постанови КМУ від 27 травня 2022 року № 634. Ними, зокрема, передбачається на час дії воєнного стану звільнити від орендної плати за державне та комунальне майно такі категорії осіб:

фізичних осіб/фізичних осіб-підприємців, призваних або прийнятих на військову службу;орендарів майна, яке розташоване в зоні активних бойових дій і на тимчасово окупованих територіях відповідно до Переліку територій, затвердженого наказом Мінреінтеграції від 22 грудня 2022 року № 309 (зі змінами).

Наразі відповідний проєкт постанови направлено до Секретаріату Кабінету Міністрів для подальшого розгляду Урядом. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/1-grivnya-za-kvadratnij-metr-dlya-vpo-vstanovlyat-novi-tsini-na-prozhivannya/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top