10 липня – Всесвітній день енергетичної незалежності

ДЕНЬ 868-й РОСІЙСЬКОЇ АГРЕСІЇ – DAY 868 RUSSIAN AGRESSION

10 липня в Україні і світі відзначають Всесвітній день енергетичної незалежності (Global Energy Independence Day) – день, присвячений підвищенню обізнаності про альтернативні, стійкі форми енергії. Цей день дає можливість отримати більше знань про відновлювані джерела енергії, такі як вітрова, сонячна та геотермальна енергія.

https://zav-club.com/wp-content/uploads/2022/12/10-lypnia-vsesvitnij-den-enerhetychnoi-nezalezhnosti.jpg

zav-club.com/10-lypnia

В цей день ми розглядаємо важливість ефективного управління енергією та стимулюємо зусилля щодо збереження ресурсів для майбутніх поколінь.

Ця подія носить екологічний характер, однак, у сучасному світі її значення набуває все більше політичного й економічного забарвлення. Актуальн

https://ukurier.gov.ua/media/images/2023-2/4studio.com.ua.jpg

Ми всі стали свідками енергетичного терору та маніпуляцій країни-терориста росії, не лише щодо України, а й до країн Європи.

Найпоширенішими джерелами енергії є викопні види палива, такі як нафта, газ і вугілля. Однак викопне паливо створює значні проблеми, включаючи деградацію навколишнього середовища, забруднення повітря та води, а також впливає на глобальне потепління. Крім того, вони є обмеженими ресурсами і з часом вичерпуються. Ці виклики спонукали вчених досліджувати відновлювані джерела енергії, такі як вітрова, сонячна, гідроелектрична, ядерна та геотермальна енергія, які можуть поповнюватися природним шляхом.

 

А ще 10 липня святкують День племінниць і племінників.  Подію започаткував користувач Facebook у 2010 році. Звісно, ще одне добре й тепле свято, у низці родинних свят протягом року, швидко знайшло свою популярність у суспільстві.

https://www.dilovamova.com/images/wpi.images/events/204678d.jpg

Метою Дня племінниць і племінників є привернення уваги тіток та дядьків до своїх улюблених племінників та залучення до спільного проведення часу.

 

10 липня День Ніколи Тесли. Це свято присвячене видатному сербському фізику, інженеру, раціоналізатору та винахіднику Ніколі Теслі, який зробив величезний внесок у світовий розвиток.

https://www.dilovamova.com/images/wpi.images/events/68167d.jpg

www.dilovamova.com/index.php?page=10&event=68167

Йому належать численні винаходи в галузях електрики та електротехніки. Він є автором теорії змінного струму, він створив перший у світі електричний двигун зі змінним струмом, а також зробив багато інших великих відкриттів, які стали вирішальними для розвитку світових технологій. Зокрема, Тесла створив теорію змінного струму, перший електричний двигун зі змінним струмом та багато інших великих відкриттів, які стали вирішальними для розвитку світових технологій.

 

10 липня День народження футбольного свистка. Це свято присвячене самому футбольному свистку, і воно виникло завдяки події, яка сталася у Великій Британії 1878 року.

https://images.1plus1.video/news-1/34750/4a0b4cf5b74ea62c233f72db233cf1ea.1020x565.jpg

/2plus2.ua/novyny

Подробиці цієї історії залишаються невідомими, але існує версія, згідно з якою суддею під час футбольного матчу виступив поліціянт. Під час напруженого моменту він скористався власним службовим свистком, що виявилось дуже зручним та ефективним методом впливу на футболістів. З того часу футбольний свисток став невід’ємною частиною гри, спрощуючи спілкування суддів з гравцями.

Футбольний свисток спростив спілкування суддів з гравцями. Раніше ж суддям приходилось привертати до себе увагу лише за допомогою голосу чи, наприклад, дзвіночка. Спочатку свистки виготовляли з дерева, пізніше з металу, а згодом перейшли на пластикові.

 

 

10 липня День вдячності капібарі (Capybara Appreciation Day) – це свято, яке вшановує найбільшого гризуна у світі, капібару.

https://imglife.pravda.com.ua/life/system/MediaPhoto/test_question/f/b/11918/fb9dbe7-gettyimages-1207130139--1-.jpg

Цей день присвячений підвищенню обізнаності про унікальність цього напівводного ссавця та його внесок в екосистему.

https://imglife.pravda.com.ua/life/system/MediaPhoto/test_question/e/2/11917/e22ae99-d03b868-gettyimages-935106702.jpg

Любителі капібар по всьому світу користуються цією можливістю, щоб поділитися своєю любов’ю до цих товариських, доброзичливих і лагідних створінь, які мешкають переважно в Південній Америці, біля водойм.

https://zvidusil.in.ua/wp-content/uploads/2023/03/3423424245364564.jpg

Це нагода для людей дізнатися більше про цих істот, зрозуміти їхню важливість у балансі їхніх середовищ існування та відзначити їхні унікальні характеристики, такі як здатність утворювати великі соціальні групи та комфортне існування в оточенні інших видів. Цей день також виявився успішним у заохоченні людей поважати всю дику природу і виховувати почуття відповідальності за навколишнє середовище.

 

Як назвати дитину, яка народилася 10 липня

Іменини: Олександр, Антон, Георгій, Данило, Леонтій, Нестор, Петро, Степан.

Талісманом людини, народженої 10 липня є хризоліт.

https://gems.ua/upload/news_img/hrizolit-peridot.jpg

Напівдорогоцінний камінь світло-зеленого відтінку. Здавна вірили, що хризоліт допомагає захистити свого власника від ворогів.

Цього дня народилися:

  • 1955 рік — український футболіст, тренер Леонід Буряк;
  • 1980 рік —  українська художниця Анна Діденко;
  • 1982 рік — український танцівник Влад Яма.

Пам’ятні дати і події 10 липня

  • 1547 рік — у Королівстві Франція відбувається остання офіційно дозволена королем дуель;
  • 1609 рік — німецькі католицькі князі створюють Католицьку лігу для боротьби з Реформацією;
  • 1651 рік — під Берестечком закінчується битва між армією Речі Посполитої і союзним козацько-татарським військом;
  • 1878 рік — в Англії футбольний арбітр вперше використовує на полі свисток (до цього судді кричали);
  • 1943 рік — війська Великої Британії та США висаджуються на острові Сицилія;
  • 1949 рік — внаслідок землетрусу гине таджицьке місто Хаїт населенням понад 20 000 осіб, а також декілька кишлаків біля нього;
  • 1985 рік — французькі спецслужби затоплюють корабель Rainbow Warrior, що належав організації “Грінпіс”;
  • 1991 рік — вночі цього дня невідомі підірвали два пам’ятники — Степанові Бандері у селі Старий Угринів (Івано-Франківська обл.) та Євгену Коновальцю у селі Зашків (Львівська обл.);
  • 1994 рік — Леонід Кучма стає Президентом України.

Джерела:

https://tsn.ua/other/yake-10-lipnya-svyato-vse-pro-cey-den-yake-cerkovne-svyato-scho-ne-mozhna-robiti-2614062.html

daytoday.ua/10-lypnia/

Сообщение 10 липня – Всесвітній день енергетичної незалежності появились сначала на Газета МИГ.

Share this post

нет
scroll to top