128-ма бригада провела зразкову штурмову операцію під Копанями на Запоріжжі (ВІДЕО)

Успішними штурмовими діями на Токмацькому напрямку відзначилися бійці 2-го батальону 128 окремої Закарпатської гірсько-штурмової бригади.

Як інформує Акцент, відео штурму позицій росіян біля н.п. Копані Запорізької області було сьогодні опубліковано українськими військовими.

Судячи з відео, операція була дуже добре спланована, а командир заслуговує лише на компліменти.

Одразу видно, коли командир дружить з головою. Гарно спланована операція.
Ударна група повністю прикрита від флангових загроз, з ліва димовою завісою, з права посадками. Єдина небезпека, це фронт, але першим їде танк, який здатен витримати ураження з піхотного протитанкового озброєння. Головний калібр відбиває у росіян бажання до подальшого супротиву. БМП-2 висаджує десант і також починає працювати на придушення. В цей час піхота під прикриттям залітає у окопи і починає свою роботу.
Аж душа радується коли бачиш таку роботу.
І ще одне. Всі говорять про лінії оборони, рви, зуби і т.п. А військові неодноразово казали, що кожна посадка це лінія оборони. По відео добре видно як там все прорито павутиною окопів. Коли у вас знову виникне думка що контрнаступ іде повільно, згадайте це і багато інших відео, — описується бій в Телеграм-каналі головного редактора Цензор. Нет Юрія Бутусова.

Атмосферності бою додає чудова панорамна зйомка українського БПЛА.

128 OGSHB carried out exemplary assault actions on Russian positions near the village of #Kopani in the #Tokmak direction#UkraineWar #UkraineRussiaWar #Robotyne #Nesteryanka pic.twitter.com/KjNXpl9Am5

& Акцент (@AkzentZaporozhe) October 13, 2023

Зазначимо, за даними італійського OSINT-аналітика Majakovsk73, ЗСУ в останні дні змогли просунутись на північ від Копанів.

Офіційно: ССО відрізали окупантів від постачання боєприпасів і палива на Запорізькому напрямку (ФОТО)

Нагадаємо, раніше Акцент розповідав, як у Запоріжжі виробляють тестову партію FPV-дронів «Генерал черешня» (РЕПОРТАЖ) (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/128-ma-brigada-provela-zrazkovu-shturmovu-operatsiyu-pid-kopanyami-na-zaporizhzhi-video/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top