14-річний спортсмен із Запоріжжя виборов першість у вітрильному спорті — фото

З 7 по 11 травня проходив Чемпіонат України з вітрильного спорту. За перемогу на акваторії Дніпра змагалися і спортсмени із Запоріжжя.

Про це повідомляє пресслужба Запорізької міської ради.

Змагалися у трьох класах – «Оптиміст», «Кадет» та «RC Tera».

Троє спортсменів із Запоріжжя – вихованці КУ “Заводський районний фізкультурно-спортивний комплекс” Олександр Болсуновський, Олександр Чикалов та Єгор Поваляшко — під керівництвом тренера Кирила Долгова представляли наше місто.

14-річний Олександр Болсуновський, який виступав у класі «Оптиміст», здобув перше місце на Чемпіонаті України і зараз готується показати гідний результат на Чемпіонаті Європи. Олександр Чикалов посів 6-те місце, а Єгор Поваляшко — 8-ме.

«Олександр Болсуновський спортсмен досить високого рівня, тому він може показувати результат у будь-яких умовах – при слабкому вітрі, середньому та сильному. Тому, незважаючи на те, що у Черкасах були складні погодні умови – через слабкий вітер провели набагато менше перегонів, ніж планувалося — все одно Олександр зміг показати гідний результат та впевнено перемогти. Що стосується інших спортсменів, вони вже досить дорослі для класу «Оптиміст», у них трохи більше ваги, ніж у їхніх конкурентів. Ще й вітер був слабкий. Це саме та причина, через яку інші спортсмени не виконали результат, який планувався. Я гадаю, ми могли  впевнено посісти 1, 2 та 3 місце, якби сприяли погодні умови», — поділився тренер Кирило Долгов.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/14-richnyy-sportsmen-iz-zaporizhzhia-vyborov-pershist-u-vitrylnomu-sporti-foto.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top