23-річний мешканець Оріхова відкрив у Запоріжжі кафе в аніме-стилі

Після повномасштабного вторгнення російські окупаційні війська майже щодня обстрілювали Оріхів, тож Матвій Ракашевич-Водянський разом із дружиною виїхали до Запоріжжя.

В обласному центрі 23-річний Матвій Ракашевич-Водянський та його дружина вирішили вкласти подаровані на весілля гроші у власну справу. Влітку 2022 року на центральному проспекті з’явилося аніме-кафе Fluffy, де можна поласувати японськими панкейками й не тільки, повідомляє пресслужба ЗОВА.

«На основі японських рецептів ми створили власні страви, які готуються з українських продуктів. Особливо пишаємося рецептом японського панкейка, який ми запатентували».

Ця ідея нова для Запоріжжя, адже подібних закладів тут ще немає. При відкритті ставка робилася саме на молодь, яка захоплюється аніме. Японія все більше завойовує світ аніме, і українські підлітки не є винятком.

Завдяки кафе Fluffy вдалося об’єднати навколо себе запорізьку аніме-спільноту. Тут проводяться тематичні вечірки та інші заходи.

«Частина наших відвідувачів – фанати аніме, вони приходять до нас заради емоцій. Інші ж вподобали нашу кухню, бо в закладі можна спробувати страви, яких немає більше ніде в Запоріжжі», – розповідає власник кафе.У закладі працюють п’ять співробітників. Підприємець допомагає волонтерам, донатить на потреби ЗСУ, бо мріє про перемогу і відбудову рідного міста. На питання про секрет свого успіху він відповідає так:

«Секретів у мене немає. Головне – робити те, що тобі подобається, щоб робота була, як хобі. Замість того, щоб просто сидіти склавши руки, варто пробувати щось нове, багато працювати, і тоді все обов’язково вийде!» – говорить підприємець.

Зараз 23-річний Матвій Ракашевич-Водянський намагається масштабувати свій бізнес і вирішив створити аніме-кафе в Києві. Для цього він вивчає можливості залучення грантів.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/23-richnyy-meshkanets-orikhova-vidkryv-u-zaporizhzhi-kafe-v-anime-styli.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет
scroll to top