28 навчальних закладів Запоріжжя в подарунок від «Запоріжсталі» отримали інтерактивні дошки та засоби профілактики від COVID-19

Напередодні початку навчального року відбулася традиційна зустріч Генерального директора ПАТ «Запоріжсталь» і керівників освітніх установ Запоріжжя спільно з представниками батьківських комітетів шкіл. З нагоди Дня знань від усього колективу ПАТ «Запоріжсталь» Генеральний директор Олександр Мироненко вручив школам інтерактивні дошки та комплекти для профілактики COVID-19 — захисні щитки для вчителів і дезінфікуючі засоби.

«Карантинний режим вніс свої корективи в свято Першого дзвоника, але не змінив наших цілей як соціально відповідального бізнесу. Компанія Метінвест і комбінат «Запоріжсталь» традиційно надають допомогу нашим підшефним школам в оновленні класів, а також організації безпечного навчального процесу», — зазначив Генеральний директор «Запоріжсталі» Олександр Мироненко.

Нагадаємо, напередодні Дня знань «Запоріжсталь» та інші запорізькі підприємства Метінвесту в рамках корпоративної програми «Перший раз в перший клас!» подарували 5 865 дітям співробітників шкільні рюкзаки та комплекти навчального приладдя.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Источник: https://tv5.zp.ua/news/28-navchalnih-zakladiv-zaporizhzhja-v-podarunok-vid-zaporizhstali-otrimali-interaktivni-doshki-ta-zasobi-profilaktiki-vid-covid-19/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=28-navchalnih-zakladiv-zaporizhzhja-v-podarunok-vid-zaporizhstali-otrimali-interaktivni-doshki-ta-zasobi-profilaktiki-vid-covid-19

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top