29-річна Катерина, чоловік якої служить у Запорізькій області, звернулася до рекрутингового центру в Запоріжжі

Після того, як її чоловік розпочав службу в Запорізькій області, Катерина також вирішила звернутися до рекрутингового центру в Запоріжжі, щоб приєднатися до захисників.

Наразі вона опановує професію діловодства. Її чоловік, який перебуває у Запорізькій області у зв’язку зі службою, запропонував дружині звернутися до рекрутингового центру, де Катерині підберуть відповідну професію, повідомляється на сайті ЗОВА.

«Ми проживали з дитиною в Київській області, а мій чоловік служить у Запорізькій області. Він мені каже: «Якщо ти вже навчаєшся за цією спеціальністю, то, може, спробуєш працювати за фахом?». Я погодилась. Приїхали з дитиною в Запоріжжя. І влаштовуюсь на цю посаду», – розповіла Катерина.

Жінка натрапила на рекрутинговий центр, коли прийшла у справах до ЦНАП.

«Я так подивилась, що тут знаходиться рекрутинговий центр. Я підійшла, поцікавилася. Дівчинка завела анкету на мене. І в цей же день мені зателефонували і сказали, що є відповідна посада. Якщо згодні, будемо співпрацювати».

З моменту відкриття запорізького рекрутингового центру минув місяць. За цей час туди звернулося 734 особи. Третина з них – чоловіки, яким за 60 років і які хочуть боронити країну. Фахівці центру вже відібрали 81 кандидата на службу у війську, серед них 19 жінок.

«Центр створювався для того, щоб люди приходили, не боялись. Тут не видають повісток, тут нічого не підписують. Документи ми ніякі не беремо. Чоловіки та жінки просто приходять і отримують інформацію про посади, які зараз є у армії», – наголосила рекрутер Запорізького рекрутингового центру.

Нагадаємо, рекрутинговий центр — пілотний проєкт Міністерства оборони. Перший такий було відкрито у Львові.

Основні задачі центру — підбір вакансій у Силах оборони, консультування щодо несення служби певних підрозділів, профорієнтаційні тести та супровід кандидатів до призначення на посаду в армії.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/29-richna-kateryna-cholovik-iakoi-sluzhyt-u-zaporizkiy-oblasti-zvernulasia-do-rekrutynhovoho-tsentru-v-zaporizhzhi.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top