3 мільйона за тютюн: на Запоріжжі незаконно виготовляли суміш для кальянів (ФОТО)

Правоохоронці на Запоріжжі виявили «підпільний» цех з незаконного виготовлення тютюнових виробів (сумішей для кальянів). Загальна вартість вилученої сировини та обладнання сягає 3 мільйонів гривень.

Про це повідомляє прес-центр ДФС у Запорізькій області.

Запоріжець організував і протягом 2020 року здійснював кустарне виготовлення тютюнових сумішей.  Реалізовував їх з використанням створених акаунтів у месенджерах «Viber», «WhatsApp» тощо. Також у двох спеціалізованих магазинах, разом з незаконно виготовленою продукцією, реалізовувалися тютюнові суміші імпортного виробництва. На сумішах відсутні марки акцизного податку України.

Під час оглядів вилучили 203 кг кустарно виготовленої тютюнової суміші, суміш для кальянів без марок акцизного податку –  851 кг, обладнання і сировину – вартістю 3 мільйони 260 тисяч гривень. Також правоохоронці вилучили чорнові записи щодо незаконного збуту.

Розслідування триває, вживаються заходи щодо встановлення кола осіб, причетних до незаконного обігу підакцизних товарів. Планується призначити експертизу вилучених речовин.

Сообщение 3 мільйона за тютюн: на Запоріжжі незаконно виготовляли суміш для кальянів (ФОТО) появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/3-miljona-za-tjutjun-na-zaporizhzhi-nezakonno-vigotovljali-sumish-dlja-kaljaniv-foto.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top