3 роки без дій: у Запоріжжі приведуть до ладу землі, які виділили ветеранам АТО

Міськвиконком погодив проведення ландшафтних робіт на вулиці Цегельній, запущеній ділянці землі, який виділили ветеранам АТО у Запоріжжі. Рішення опублікували на сайті мерії Запоріжжя.

Цим рішенням буде дозволено провести земляні роботи, які в подальшому дозволять будівництво домів у Шевченківському районі.

У 2017 році земельні ділянки у цьому районі були виділені ветеранам АТО. Про те вони так і не змогли розпочати забудову, оскільки вона не була можлива через стан і ландшафт землі. Посадові особи мерії пояснювали передачу, фактично не придатних для будівництва земель, – правовою колізією.

Пізніше, після винесення проблеми у публічний простір, було погоджено виділення кошти на земельні роботи за рахунок бюджету міста.

Нагадаємо,цього року міськрада та її підрозділи замовили послуги з розміщення інформаційних матеріалів щонайменше на 1,9 мільйона гривень. Тендери на розміщення публікацій опублікували на сайті «Прозоро». Його виграло видання «Запорозька Січ», пов’язане з екс-радницею міського голови Володимира Буряка.

Сообщение 3 роки без дій: у Запоріжжі приведуть до ладу землі, які виділили ветеранам АТО появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/3-roki-bez-dij-u-zaporizhzhi-privedut-do-ladu-zemli-jaki-vidilili-veteranam-ato.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top