35-річний захисник із Гуляйполя, який отримав поранення на полі бою, два місяці пробув у комі

Від нього ні на крок не відходить любляча дружина. Завдяки турботі, підтримці та роботі професіоналів чоловік заговорив та зробив свої перші кроки.

35-річний Роман та 33-річна Катерина Портні мешканці міста Гуляйполя, що в Запорізькій області. Вони разом вже 11 років, виховують 5-річного Тарасика. Після повномасштабної війни, коли росіяни підбиралися все ближче, жінка разом з сином евакуювалася на Волинь. А чоловік вступив до лав Сил територіальної оборони у рядному місті, повідомляє UNBROKEN Ukraine.

Потім Роман долучився до 53-ї окремої механізованої бригади ім. князя Володимира Мономаха. У лютому отримав поранення на Донецькому напрямку поблизу Авдіївки.

В її складі боронив країну на Донецькому напрямку. Поранення отримав цьогоріч у лютому поблизу Авдіївки.

Йшов четвертий день як Роман зазнав поранення і не виходив на зв’язок з дружиною. Катерина запереживала. У соцмережах вона побачила допис волонтера про важко пораненого захисника, особу якого не вдається ідентифікувати. На фото був її Роман. Того ж дня Катерина помчала до коханого. “Я просто вмирала. В мене окрім нього немає нікого, лише синочок Тарас. Батьків моїх ми поховали. Рома — моє життя, моя підтримка і опора. Я боялася втратити його”, — ділиться своїми страхами дружина захисника.

Захисник два місяці пробув у кому в край важкому стані. А коли прийшов до тями виявилося, що життєво важливі функції його організму порушено. Він впізнав дружину, все розумів, проте не міг самостійно їсти, ходити, а також не розмовляє. Тому його направили до Львова — в Центр незламні.

Наступні два місяці Роман пробуде у комі. Попри вкрай важкий стан, лікарям вдається вирвати пораненого з лап смерті. Роман приходить до тями. Втім життєво важливі функції його організму порушені. Він все розуміє, впізнає дружину, але не може розмовляти, їсти та ходити. І, щоб повернути захисника до повноцінного життя, його направляють до Львова — в Центр НЕЗЛАМНІ.

У Центрі Роман знаходиться вже 5 місяців. За цей час він вже почав говорити, самостійно їсть, вчиться ходити. Весь цей час поряд знаходилася дружина, яка допомагає коханому буквально в усьому.

Військовому мають зробити ще нейрохірургічну операцію. Лікарі закриють кістковий дефект на голові пацієнта титановою пластиною. Ну а потім реабілітація продовжиться.

Источник: https://forpost.media/novosti/35-richnyy-zakhysnyk-iz-huliaypolia-iakyy-otrymav-poranennia-na-poli-boiu-dva-misiatsi-probuv-u-komi.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top