400 студентів та учнів профільних навчальних закладів пройдуть практику на «Запоріжсталі»

На підприємстві діє спеціальна програма стажування та адаптації молодих фахівців в умовах виробництва, система закріплення досвідчених наставників.

У рамках програми Метінвесту щодо залучення, найму та утримання молоді на підприємствах Компанії на «Запоріжсталі» діють мотиваційні проекти як для молодих співробітників, так і для студентів і учнів профільних спеціальностей. 2020 року близько 800 кращих студентів Запоріжжя будуть відзначені стипендіями Метінвесту. Сумарно стипендіальний фонд становитиме до 6 млн гривень на рік.

У Запоріжжі фахівців за затребуваними на підприємстві спеціальностями готують Запорізький національний університет, Національний університет «Запорізька політехніка», Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти, Запорізький металургійний коледж Запорізького національного університету, Запорізьке машинобудівне вище професійне училище, Запорізький професійний ліцей залізничного транспорту, інші.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/400-studentiv-ta-uchniv-profilnih-navchalnih-zakladiv-projdut-praktiku-na-zaporizhstali/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=400-studentiv-ta-uchniv-profilnih-navchalnih-zakladiv-projdut-praktiku-na-zaporizhstali

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top