5 ідей куди поїхати з Запоріжжя на День Незалежності

1. Варіант 1. Найнезалежніший

Якщо ви відчуваєте, що вам вкрай необхідно отримати крапельку анархії, насолодитися духом свободи та побачити, як жив Батько Махно, завітайте до Гуляйполя. Відстань між Запоріжжям та цим містом – трошки більше ста кілометрів.

Найцікавіші об’єкти:
— Млин Шредера. Побудоваий цей будинок більше ста років тому. Тут раніше жив багатий поміщик, переселенець з Німеччини Дмитро Шредер зі своєю сім’єю. Відразу видно підприємницьку хватку, адже в одній частині будівлі жила сім’я Шредерів, а в іншій знаходився цех. Згодом будівля почала руйнуватися, але її відновили нинішні господарі.
— Краєзнавчий музей. У ньому збереглися пам’ятки, які розкажуть про давню історію Гуляйпілля, а також є експозиція, присвячена діяльності Нестора Махна. Він був політичним і військовим діячем, командувачем Революційної повстанської армії України та керівником селянського повстанського руху. Відомим став завдяки участі в багатьох з’їздах робочих, селян, конференціях анархістів. У 1918 році організував загін, який виступав проти уряду Української Держави, пізніше — партизанський загін для боротьби з німецькими військами.
— Пам’ятник Махну;

Варіант 2. Найдушевніший

У Атманаї ви не знайдете великих будинків, заводів, проспектів або нічних клубів. Це місце для відпочинку душі. Привітні люди, чудова природа допоможуть Вам відволіктися від суворих робочих буднів і набратися сил. Де ви ще бачили таке місце, щоб абсолютно будь-який мандрівник зміг зупинитися і без якихось проблем перепочити? А в Атманаї це можливо! Невелике село з великою історією і величезною душею у Запорізькій області!
Відстань від Запоріжжя – майже 200 км.

Варіант 3. Найбезлюдніший

Пісок, пісок, пісок. Усюди лише пісок! І це на півдні України, в Херсонській області. Тут знаходиться друга за площею в Європі пустеля — Олешківська. І це дійсно пустеля — з міражами, відсутністю води та барханами.
Відстань від Запоріжжя – 320 км.

Варіант 4. Найглибший

Набридло палюче сонце? Маємо альтернативу – глибоке підземелля, у якому добувають одну дуже корисну копалину. Їстівну, її використовують щодня. Зверніть увагу на місто Соледар, що у Донецькій області, де працюють соляні шахти. Це абсолютно неймовірне видовище та незабутні емоції. До речі, поруч є декілька цікавих місць, наприклад, зоопарк і страусина ферма, тому вихідні можуть бути дуже насиченими!
Відстань від Запоріжжя – майже 300 км.

Варіант 5. Найщасливіший

Ольвія… В перекладі з древньогрецької це слово означає «Щаслива». Ця колонія була заснована грецькими переселенцями на початку VI ст. до н.е. і проіснувала майже тисячу років. В творах деяких античних авторів місто названо Борисфеном (за грецькою назвою Дніпра), а його жителі — борисфенітами. Знаходиться в околицях села Парутино, Миколаївська область.
Відстань від Запоріжжя – 430 км.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут:«https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram:»https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram:»https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook:»https://www.facebook.com/channeltv5/

Источник: https://tv5.zp.ua/news/5-idej-kudi-poyihati-z-zaporizhzhya-na-den-nezalezhnosti/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top