5 причин, чому варто долучитися до фестивалю Khortytsia Freedom

1.»»»«»»»Останні вихідні літа мають запам’ятатися. Адже попереду – навчальні та робочі тижні, погіршення погодних умов та зміни в настрої. Фестиваль стане останнім яскравим акордом літа 2019 року.

2.»»«»»»»35 різнопланових виконавців на одній локації. Програма підібрана так, що від фестивалю отримають задоволення поціновувачі різних музичних жанрів.

3.»»«»»»»Фестиваль проходить на локації з неймовірними краєвидами. Таємнича Хортиця та потужна Дніпровська ГЕС, стрімкий Дніпро та мрійливе небо – беріть фототехніку і хутчіш фіксувати неповторні моменти!

4.»«»»»»»Пряма трансляція виступів музикантів по телебаченню та в інтернеті. Телеканал»TV5″вестиме ексклюзивний ефір прямо з виру фестивальних подій в Запоріжжі. Пряма трансляція»з двох сцен:»»Etno stage та»Freedom stage»з 18:00 31 серпня та 1 вересня. Тому навіть ті люди, які не зможуть бути присутніми на фестивалі фізично, зможуть отримати свою порцію музичного задоволення.

5.»«»»»»»Три фуд-корти з їжею та напоями від вітчизняних фуд-експертів, дві дитячі зони, презентації громадських ініціатив, сувеніри та безліч приємних для ока дрібничок.

А тут є мапа локацій фестивалю Khortytsia Freedom!

Источник: https://tv5.zp.ua/news/5-prichin-chomu-varto-doluchitisya-do-festivalyu-khortytsia-freedom/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top