50 грн за долар: у МВФ спрогнозували, коли «злетить» курс

За прогнозами фінансових експертів, долар з часом перевищить 50 гривень. Журналісти «Акценту» з’ясували, коли очікувати подорожчання іноземної валюти.

Офіційний курс долара НБУ щодо гривні на вівторок, 23 квітня, встановлено на рівні 39,78 грн/дол. Офіційний курс НБУ щодо євро на вівторок був встановлений на рівні 42,31 грн/євро, таким чином, гривня зросла на 7 копійок порівняно з курсом в понеділок.

В коментарі 24 каналу експерт Андрія Шевчишина зазначив, що попит на іноземну валюту на міжбанківському ринку перевищує пропозицію, а це означає, що населення і бізнес купують долари, а не продають їх. Він також зазначив, що НБУ буде жорсткіше обмежувати попит, оскільки курс долара наближається до 40 гривень.

Аналітик передбачає, що до 26 квітня курс українського долара залишатиметься в широкому діапазоні купівлі/продажу — 39,20-40,70 грн за долар у більшості банківських кас і 39,35-40,65 грн за долар в обмінних пунктах фінансових компаній.

Міжнародний валютний фонд (МВФ) відзначив, що курс долара до гривні буде поступово зростати з 2025 року і перевищить позначку 50 гривень за долар у 2027 році. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/50-grn-za-dolar-u-mvf-sprognozuvali-koli-zletit-kurs/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top