8-річна Каміла з Запоріжжя терміново потребує вашої допомоги

Це Каміла – восьмирічна дівчинка пів свого життя боролася з хворобою. Замість ігор з друзями, постійна втрата свідомості, реанімації, та кожного дня – ліки.

Лікарі з Туреччини взялися допомогти Камілі побороти хворобу. А небайдужі люди – зібрати на це кошти. Після операції приступів стало менше в рази і дівчинка почала входити в ремісію.

Все змінилось з початком війни – Камілі різко стало гірше, каже її мама. Рятувалися препаратами. Та одразу виїхали до Туреччини на консультацію до лікаря, який оперував Камілу, аби з’ясувати чому їй стало гірше. Після обстеження жінку приголомшили – Камілу треба оперувати повторно.

Допомогти і Камілі перемогти – її хворобу, може кожен з нас, перерахувавши кошти на картку. Вартість операції 17 тисяч доларів – саме ця сума може дати шанс дівчинці на повноцінне життя. А мрії у неї – як і у більшості дівчат. Коли виросте, Каміла обіцяє стати візажистом та перукарем. Батьки просять допомогти їй у цьому. Українці вже довели – разом ми здатні на все. І врятувати дитину.

4149 4991 1689 5556

5167 4999 9901 6332

(095) 020 – 00 – 52, Юлія Муратова, мама Каміли

Источник: https://tv5.zp.ua/news/8-richna-kamila-z-zaporizhzhja-terminovo-potrebuie-vashoi-dopomogi/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=8-richna-kamila-z-zaporizhzhja-terminovo-potrebuie-vashoi-dopomogi

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top