СБУ кваліфікує розстріл цивільних у Голосіївському районі Києва як теракт, досудове розслідування триває, повідомив офіційний Телеграм-канал Служби безпеки України у суботу ввечері.

“Слідчі Служби безпеки України кваліфікували розстріл цивільних і взяття заручників у Голосіївському районі міста Києва як терористичний акт”, – сказано в повідомленні СБУ, в також, що за даним фактом відкрите кримінальне провадження за ч. 3 ст. 258 Кримінального кодексу України (терористичний акт, що призвів до загибелі людей).
![]()
/ Фото: Євген Котенко, Укрінформ
“Як свідчить наявна інформація, злочин вчинив чоловік 1968 року народження, який був озброєний зареєстрованою вогнепальною зброєю. Від його дій загинуло уже 6 осіб, ще 7 людей, за попередніми даними, госпіталізовані із пораненнями і травмами різного ступеню”, – поінформувала СБУ у Телеграмі.
Досудове розслідування відбувається за процесуального керівництва Київської міської прокуратури.
“СБУ, Нацполіція і прокуратура вживають комплексні заходи, щоб встановити усі обставини інциденту, в тому числі можливі мотиви стрільця. Про подальший перебіг розслідування будемо інформувати додатково”, – повідомила СБУ.
Інтерфакс-Україна
Сообщение СБУ кваліфікувала розстріл людей у Києві як теракт появились сначала на Газета МИГ.