У Запорізькій області українські захисники виявили та уразили місце, де перебував артилерійський підрозділ РФ.
Як повідомляє Генштаб ЗСУ, у ніч на 25 травня підрозділи Сил оборони завдавали ударів по взводу управління артилерійського підрозділу противника у Троїцькому.
Також напередодні ЗСУ уразили низку ворожих цілей у Донецькій області та на території РФ.
«Сили оборони України й надалі системно вживатимуть заходів для примушення РФ до припинення збройної агресії проти України», — кажуть українські військові.
Нагадаємо, Спецпідрозділ Головного управління розвідки Міністерства оборони України «Артан» заявив про проведення штурмових дій у Степногірську на Запорізькому напрямку та встановлення контролю над низкою позицій у місті після бойових зіткнень.
За повідомленням ГУР, операція відбувалася у взаємодії із суміжними підрозділами та включала серію наступальних дій, спрямованих на витіснення російських військ.
У ході боїв у міських умовах російські підрозділи були вибиті з частини укріплених позицій, а ключові локації у Степногірську перейшли під контроль Сил безпеки та оборони України.
У розвідці зазначили, що операція триває.
Читайте також: Росіяни полюють з дронів по автівках на Запоріжжі: загинула людина
Більше новин в телеграм: t.me/forpost_zp