Росіяни звинуватили мешканку Бердянська у шпигунстві та засудили до 14 років колонії

Окупаційний суд засудив до 14 років колонії 34-річну мешканку Бердянська Запорізької області. Російські псевдоправоохоронці їй інкримінують шпигунство.

Про це повідомляє російський окупаційний Запорізький обласний суд.

Окупанти заявили, що у 2019 році жінка нібито стала жити разом із військовим «Азова», який у РФ визнаний терористичною організацією. Український військовий був убитий російськими загарбниками у травні 2022 року при обороні Маріуполя.

«Після цього у жінки сформувалося стійке негативне ставлення до СВО та збройних сил Росії», – заявили російські псевдоправоохоронці.

У квітні 2023 року жінка зв’язалася з братом, який служить у ЗСУ, і нібито заявила, що готова передавати дані про пересування російської військової техніки, що проходить через Бердянськ.

За заявою росіян з травня 2023 року по жовтень 2024 року бердянка нібито передавала українським спецслужбам інформацію про пересування легкових автомобілів, важкої та військової техніки, зокрема літаків та вертольота РФ.

 

Читайте також: Росіяни полюють з дронів по автівках на Запоріжжі: загинула людина
Більше новин в телеграм: t.me/forpost_zp

 

Share this post

нет
scroll to top