Важные новости
«Запорожгаз» — плевать на всех и армейские методы.У Запорізькій області зафіксовано 10 бойових зіткнень, – ГенштабВ екоінспекції озвучили наслідки нічної атаки Олександрівського та Шевченківського районів…В екоінспекції озвучили наслідки нічної атаки Олександрівського та Шевченківського районівУ Запоріжжі частина трамваїв і тролейбусів до кінця червня змінить…Окупанти обстріляли об’єкт обленерго на Запоріжжі: поранені двоє енергетиків«Буде їм дуже важко». Командувач Нацгвардії висловився про удари по…На ринках Запоріжжя з’явився літній делікатес: скільки коштує молода кукурудза…У Біленькому знищено садибу Миклашевських, яка є архітектурною пам’яткою місцевого…Лідери E5 зустрінуться у середу в Берліні, говоритимуть про УкраїнуУ Запоріжжі знову очікується негода: короткочасні дощі, грози і шквальний…

У річці Дніпро поблизу ДніпроГЕСу знову зафіксували загибель риби

“МИГ” вже розповідав, що 16 червня поточного року у р. Дніпро нижче Дніпровської ГЕС у межах м. Запоріжжя поблизу пляжу Центральний було виявлено загибель 30 екземплярів товстолоба. Проте масштаби загибелі біоресурсів виявились значно більшими. Про це повідомив Запорізький рибоохоронний патруль.

Фахівці зазначили, що травмована риба потонула і через декілька днів в процесі розкладання почала спливати на поверхню. Державні інспектори Запорізького рибоохоронного патруля зафіксували додаткові наслідки масової загибелі водних біоресурсів.

Так, на узбережжі о. Хортиця навпроти Солов’їного Гаю виявлено у снулому вигляді товстолоба у кількості 19 екземплярів, а у межах Космічного мікрорайону м. Запоріжжя виявлено ще 17 екз. товстолоба та 1 екз. сазана. Загальна вага водних біоресурсів склала близько 500 кг.

Управління Державного агентства з розвитку меліорації, рибного господарства та продовольчих програм у Запорізькій області звернулося для відповідних організацій для вжиття заходів.

Сообщение У річці Дніпро поблизу ДніпроГЕСу знову зафіксували загибель риби появились сначала на Газета МИГ.

Share this post

нет
scroll to top