Ворог атакував Запоріжжя: пошкоджено будинок і АЗС

У ніч на 23 червня російські загарбники завдали ударів по Запоріжжю, який спричинив пожежі.

Ворог здійснив чергову атаку на Запоріжжя. Наразі уточнюється інформація щодо постраждалих, повідомив голова ЗОВА Іван Федоров.

“Пошкоджені приватний будинок та автозаправка. На місці працюють екстрені служби”, – заявив Федоров.

Атаки спричинили кілька пожеж.

Раніше 061 повідомляв, що у Запорізькому районі внаслідок ворожої атаки згоріла історична будівля – садиба Миклашевських.

Джерело: 061.ua

Share this post

нет
scroll to top