Посадовець у Запорізькому районі укладав договори на передачу земельних ділянок в оренду в обхід сесій сільради.
Поліція оголосила підозру у зловживанні службовим становищем голові сільської ради у Запорізькому районі. Правоохоронці розслідують заниження цін на оренду землі у громаді, повідомили в обласній Нацполіції 23 червня.
У 2023 році голова без розгляду на сесії сільради передав в оренду комунальну земельну ділянку за заниженою ціною. Це призвело до того, що громада недоотримала близько 980 тисяч гривень орендних платежів. У 2024 році посадовець за такою схемою передав в оренду ще одну земельну ділянку, і громада недоотримала близько 2,3 млн гривень.
Підозрюваному загрожує від 3 до 6 років позбавлення волі.
Раніше 061 повідомляв, що у Запоріжжі лікарі заволоділи 2,3 млн гривень на схемі з надання фіктивних медичних послуг.
Джерело: 061.ua


