У Запоріжжі через нову атаку рф пошкоджено АЗС

У Запоріжжі вранці 24 червня окупанти знову атакували автозаправну станцію — дрон ударив по її території. Про це повідомив голова Запорізької ОВА Іван Федоров у Telegram.

Внаслідок атаки пошкоджень зазнали автівки на території станції, вони загорілися. За попередньою інформацією, постраждалих немає.

На місці працювали екстрені служби.

Сообщение У Запоріжжі через нову атаку рф пошкоджено АЗС появились сначала на Газета МИГ.

Share this post

нет
scroll to top