Зараз готуються необхідні документі, які дозволять запорізьким школярам у липні та серпні користуватися 50% пільгою на оплату проїзду у комунальному транспорті. Про це повідомили у Запорізькій міській раді. Впродовж навчального року (з понеділка по п’ятницю)…
The post Під час літніх канікул школярі зможуть користуватися 50% пільгою у громадському транспорті Запоріжжя first appeared on Перший Запорізький.