Росія атакувала «кінотеатр» в центрі Конотопа, всередині можуть бути люди

Сьогодні, 24 червня, Росія атакувала центр Конотопа. Попередньо, «приліт» відбувся по кінотеатру.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на пост мера Конотопа Артема Семеніхіна у Telegram.

Мер міста Семеніхін повідомив про ймовірний приліт по кінотеатру. За його словами, всередині могли бути люди, вже відомо про поранених.

«Поряд діти!», — написав він.

Росія атакувала "кінотеатр" в центрі Конотопа, всередині можуть бути люди

Фото: мер Семеніхін показав наслідки обстрілу (t.me/SemenikhinArtem)

За його словами, поранення отримали щонайменше двоє людей. Один чоловік перебуває у важкому стані.

Варто зазначити, що йдеться про Конотопський міський центр культури і дозвілля «Кінотеатр «Мир», розташований у самому центрі Конотопа, навпроти міської ради.

За словами Семеніхіна, удар «Шахедами» відбувся саме тоді, коли діти поблизу кінотеатру гралися біля фонтану.

Це не перші звірства окупантів у Конотопі. Нещодавно Росія вдарила по депо у місті, загинула людина. Поранені залізничники.

Раніше РБК-Україна повідомляло, що унаслідок чергової атаки місто залишилось без світла та води. Росіяни вдарили по інфраструктурному об’єкту Конотопа.

Share this post

нет
scroll to top