З нагоди Дня державної служби голова Запорізької РДА Олег Буряк відзначив кращих працівників адміністрації.
«Дуже ціную і поважаю вашу щоденну роботу. Ми разом з вами не на словах знаємо що таке війна, але продовжуємо працювати попри все. Дякую кожному з присутніх, зі святом!», – привітав голова Запорізької РДА Олег Буряк.

За сумлінну роботу та високий професіоналізм нагороди отримали:
- завідувач сектору звернення громадян Ірина Прокопенко;
- головний спеціаліст відділу діловодства і контролю Ольга Ренгевич;
- начальник відділу фінансово-господарського забезпечення Ірина Арканова;
- головний спеціаліст відділу управління персоналом Світлана Гайдаш;
- головний спеціаліст організаційного відділу Юлія Бахарєва;
- головний спеціаліст відділу економіки та агропромислового розвитку Вікторія Кізілова;
- головний спеціаліст-юрисконсульт відділу житлово-комунального господарства Владислав Тоболовський;
- головний спеціаліст відділу оборонної роботи та цивільного захисту Ірина Спіца;
- головний спеціаліст відділу цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Марина Лагно.
Також до Дня державної служби вручили грамоти від профсоюзу.
- начальник відділу з провадження діяльності з усиновлення та розвитку сімейних форм виховання Оксана Козиряцька;
- начальник відділу мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Сергій Терновий.
The post У Запорізькій райдержадміністрації відзначили кращих працівників first appeared on Портал Акцент.



