Український прапор підняли на Кінбурнській косі

Сили оборони змусили окупантів відступити із позицій на Півдні. На Кінбурнській косі підняли український прапор.

https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/396-*/3/c3/64be7524-31b6ab57f3460ef8209b715185943c33.webp?v=8775_1

Про це повідомляє Регіональне управління Сил територіальної оборони «Південь» ЗС України у четвер, 25 червня.

Українські сили завдали удару по окупантах на Кінбурнській косі, що змусило їх залишити свої рубежі із займаних позицій. Хто залишився живим, проводять евакуацію.

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcT95_GBgK-lg7QpQ51YqbgcB2HN2SsDmzoTKr4h2ARIvg&s=10

«Внаслідок потужного вогневого ураження Сили оборони Півдня змусили окупантів відступити із займаних позицій, відбувається евакуація вцілілого особового складу, окупанти залишають свої рубежі оборони. Ми не зупиняємося!», — зазначили військові та опублікували відео, як український прапор майорить на півдні.

Також там зробили тривожну заяву для російської армії. Військові пообіцяли, що «танки все ж дійдуть до Джанкоя!».

ТСН

Сообщение Український прапор підняли на Кінбурнській косі появились сначала на Газета МИГ.

Share this post

нет
scroll to top