Після привласнення бюджетних коштів жінка очолила підприємство, створене окупантами Колишню керівницю комунального підприємства у Мелітополі підозрюють у привласненні одного мільйона гривень бюджетних коштів та співпраці з російськими окупантами. …
нет



