Збільшилась кількість постраждалих у результаті ворожої атаки по Запоріжжю 26 червня.
Вранці 26 червня російські загарбники знову вдарили по Запоріжжю. Наразі виявлено вже шістьох постраждалих, повідомив очільник ЗОВА Іван Федоров.
Вибухи у Запоріжжі пролунали під час повітряної тривоги через загрозу ударів балістикою і атак БПЛА.
Раніше 061 повідомляв, що у Запорізькій області за добу від атак БПЛА загинула одна людина, десять мирних мешканців отримали поранення.
Джерело: 061.ua


