У Запоріжжі кількість постраждалих внаслідок атаки продовжує збільшуватися

У Запоріжжі до медиків продовжують звертатись люди, постраждалі внаслідок ворожого удару. Наразі відомо вже про девʼять людей.

Оновлені дані оприлюднив голова Запорізької ОВА Іван Федоров.

За його інформацією, допомога медиків знадобилася жінкам від 21 до 86 років.

Раніше повідомлялось, що удар прийшовся в житловий квартал міста. Більше того, ворог атакував будинки в історичному ареалі «Старий Олександрівськ». Виникла пожежа в офісній будівлі. Для ліквідації наслідків було перекрито рух транспорту. 

Джерело: 061.ua

Share this post

нет
scroll to top