Вже дев’ять поранених — збільшується кількість людей, постраждалих внаслідок ворожої атаки на Запоріжжя.
Допомога медиків знадобилася жінкам від 21 до 86 років.
Як повідомлялося раніше, у Запоріжжі кількість постраждалих зросла до семи після атаки 26 червня.
Сталася пожежа. Понівечені складські приміщення, офісна будівля.
Пошкоджені вікна, фасади, покрівлі прилеглих будинків. Зайнялися автівки.

Всі, хто потребує допомоги, можуть звернутися:
міський кол-центр: 15-80
(050) 414 15 80
(067) 656 15 80
гаряча лінія Запорізької ОДА: евакуація та допомога постраждалим від ворожих атак +38 0800 331 630.
ОНОВЛЕНО О 15.15
Вже 15 постраждалих, у тому числі, дитина. Запоріжці, травмовані внаслідок ворожої атаки на обласний центр продовжують звертатися до медиків. Серед постраждалих — дев’ятирічний хлопчик. Його травми неважкі, тому після отримання допомоги він лікуватиметься вдома. Ушпиталені чотири людини. В тому числі, 45-річна жінка, стан якої медики оцінюють, як тяжкий.
Нагадаємо, військові РФ сьогодні, 26 червня, атакували Запоріжжя, у місті пролунало кілька вибухів, виникла пожежа. Відомо про постраждалих.

Як ми писали, 25 червня військові РФ вгатили по автостоянці у Запоріжжі. Пожежу на автостоянці видно з усього міста.
Також 25 червня військові РФ вдарили по АЗС у Запоріжжі. Виникла пожежа.
Унаслідок російської атаки є пошкодження, обгоріли резервуари для палива. Над спальним районом міста здійнявся дим.
Читайте також: Росіяни полюють з дронів по автівках на Запоріжжі: загинула людина
Більше новин в телеграм: t.me/forpost_zp

