Військові ЗСУ знищили автомобіль — пускову установку дронів-камікадзе «Шахед».
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Facebook-сторінку 28-ї окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового походу.
У бригаді назвали ціль рідкісною — автомобіль, використовувався під мобільну пускову установку «Шахедів».
Знищення відбулося в районі Донецького аеропорту.
«Сьогоднішня рідкісна ціль — машина, що використовується як пускова установка для дронів типу «Шахед». В Донецькому аеропорту. Вперше. Допомагаємо берегти мирні українські міста від цієї пошесті», — йдеться у повідомленні бригади.
Нагадаємо, раніше підрозділи Сил безпілотних систем взяли під вогневий контроль Донецький аеропорт і повністю знищили ворожу інфраструктуру для запуску «Шахедів» на злітній смузі.

