Олександр Усик відмовляється від усіх своїх чемпіонських поясів

Український боксер Олександр Усик заявив, що відмовляється від усіх чемпіонських поясів, які наразі утримує, однак не завершує спортивну кар’єру, повідомив боксер  у соцмережі Х.

Джерело: Олександр Усик/Х

«Сьогодні гарний день сказати про те, що я хочу залишити всі свої пояси, якими сьогодні володію. Зробити їх вільними, щоб хлопці, які стоять в черзі за ними, боксували. Друзі, я залишаю пояси, але не йду зі спорту, тому що в мене є last dance

Всім хочу подякувати, з повагою ставлюсь до всіх організацій. Хочу всім подякувати і сказати: “Далі – більше”. Слава Богу за все! Слава Україні!» – сказав Усик

 

Усик наголосив, що відмова від поясів не означає його прощання з професійним спортом.

“В мене є Last Dance”, – зауважив він, маючи на увазі принаймні ще один офіційний поєдинок.

Також український боксер уточнив, що, попри відмову від поясів, він з повагою ставиться до всіх боксерських організацій і вдячний їм.

  • Довідка УНІАН. Відмова від чемпіонських поясів є нормальним, хоча і не щоденним явищем у професійному спорті.
  • Зазвичай це не означає закінчення спортивної кар’єри.
  • Інколи боксери добровільно звільняють титули заради переходу до іншої вагової категорії, проведення більш вигідних боїв або щоб уникнути обов’язкових захистів, які заважають організації великих поєдинків.

За матеріалами:  УНІАН,  sport.ua

Сообщение Олександр Усик відмовляється від усіх своїх чемпіонських поясів появились сначала на Газета МИГ.

Share this post

нет
scroll to top