За минулу добу росіяни завдали 1015 ударів по 53 населених пунктах Запорізької області, повідомили в Запорізькій обласній військовій адміністрації.
Війська рф здійснили 16 авіаційних ударів по Запоріжжю та низці громад області, а також атакували 737 безпілотниками різної модифікації, переважно FPV. Крім того, зафіксовано 5 обстрілів із реактивних систем залпового вогню та 257 артилерійських ударів. Усього за добу до ЗОВА надійшло 300 повідомлень про пошкодження житла, інфраструктурних об’єктів, автівок та господарських будівель.
За даними ДСНС Запоріжжя, вночі рятувальники деблокували з-під завалів тіло дитини — кількість загиблих внаслідок авіаудару зросла до трьох. Травмованих 45 осіб, з них восьмеро дітей. На одній із локацій зруйновані квартири з третього по п’ятий поверхи, на інших пошкоджено скління житлового будинку та термінал логістичного оператора. Також сталися пожежі двох приватних будинків і гаражів, вибуховою хвилею пошкоджені сусідні домоволодіння — усі пожежі ліквідовано. Психологи ДСНС надали допомогу 44 громадянам, зокрема 11 дітям. Наразі аварійно-рятувальні роботи на місці ліквідації наслідків авіаударів рф завершені.
За даними поліції Запорізької області, у населених пунктах Запорізького району через авіаційні та дронові атаки постраждали ще шестеро людей. Наслідки влучань задокументували працівники поліції та СБУ, за фактами воєнних злочинів відкрито кримінальні провадження за ч.ч. 1, 2 ст. 438 Кримінального кодексу України. За минулу добу поліцейські також евакуювали чотирьох людей із Новоіванівки та Новотроїцького Запорізького району.






Сообщение За добу росіяни завдали 1015 ударів по 53 населених пунктах Запорізької області появились сначала на Газета МИГ.