Важные новости

У Запоріжжі вшанували памʼять загиблих і закатованих у російському полоні

У Запоріжжі 28 липня поклали квіти та вшанували памʼять захисників і захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних, які були страчені, закатовані або загинули в російському полоні.

Про це повідомили у Запорізькій міській раді. У ніч із 28 на 29 липня 2022 року в Оленівці, де утримували українських військовополонених — захисників Маріуполя та «Азовсталі», — росія вчинила теракт. Загинули 50 людей, ще 130 отримали поранення.

У міськраді зазначили, що вся країна цього дня згадує ці події та вшановує памʼять воїнів і всіх, хто не повернувся з російського полону.

До заходу долучилися представники міської влади, військові та діти — учасники патріотичних формувань, які також поклали квіти до меморіалу.

Сообщение У Запоріжжі вшанували памʼять загиблих і закатованих у російському полоні появились сначала на Газета МИГ.

Share this post

нет
scroll to top