Жительку Запорізької області визнано винною у поширенні інформації про розташування та переміщення військовослужбовців і техніки ЗСУ, а також у виготовленні та поширенні матеріалів, що виправдовують і визнають правомірною збройну агресію рф проти України.
Навесні 2024 року жінка через власний акаунт у «Telegram» на проросійському інформаційному ресурсі систематично публікувала коментарі під матеріалами, доступними необмеженому колу користувачів.
У дописах містились висловлювання щодо виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії рф проти України, а також окупації частини української території. Зокрема, засуджена поширювала публікації із текстом: «Мы из Запорожья и ждём освобождения. Есть много людей, мы знаем которые тоже надеются и ждут…».
Крім того, через сторінку у забороненій в Україні російській соцмережі жінка передавала представнику РФ інформацію про розташування військової техніки та особового складу ЗСУ на території області.
Шевченківського районний суд м. Запоріжжя призначив покарання – 10 років позбавлення волі з конфіскацією всього майна.
Читайте також: Росіяни полюють з дронів по автівках на Запоріжжі: загинула людина
Більше новин в телеграм: t.me/forpost_zp

