Чи готові запорізькі заклади освіти до нового навчального року?

У Запоріжжі продовжуються перевірки закладів освіти щодо їх готовності до роботи в новому 2026/2027 навчальному році в очній формі з використанням технологій дистанційного навчання (змішаному режимі).

Як повідомили спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області, метою роботи комісії є створення безпечного середовища для всіх учасників освітнього процесу в умовах воєнного стану.

Загалом, на теперішній час, комісійно обстежено 201 заклад загальної середньої, дошкільної та професійно-технічної освіти, інтернатного типу обласного підпорядкування.

У межах обстежень забезпечено проведення лабораторного контролю з визначення факторів, що можуть мати шкідливий вплив на здоров’я учасників освітнього процесу.

Під час роботи приділяється особлива увага організації освітнього процесу, облаштуванню навчальних локацій, забезпеченню здобувачів освіти якісним питним водопостачанням, освітленості, мікроклімату, стану водозабезпечення та водовідведення, дотримання санітарно-гігієнічних норм влаштування території, проходження персоналом медичних оглядів, тощо.

Окрема увага приділяється організації харчування здобувачів освіти. Під час обстежень з керівниками закладів освіти, відповідальними особами, медичними працівниками проводяться тематичні бесіди щодо сучасних підходів до організації шкільного харчування.

В ході роботи комісії, керівникам закладів освіти надаються рекомендації з пропозиціями щодо дотримання вимог санітарного законодавства.

Важливою складовою роботи залишається профілактична та роз’яснювальна робота. З керівниками, медичними працівниками та іншими учасниками освітнього процесу проводиться інформаційна робота з питань профілактики інфекційних/неінфекційних захворювань, харчових отруєнь, кишкових захворювань, виконання протиепідемічних заходів.

Робота з перевірки стану готовності закладів освіти до нового навчального року продовжується.

Сообщение Чи готові запорізькі заклади освіти до нового навчального року? появились сначала на Газета МИГ.

Share this post

нет
scroll to top