Кіт Келлог прибув до України: відвідав Одеський порт та оглянув наслідки атак рф

Йому надали інформацію про роботу морських портів та показали наслідки обстрілів портової інфраструктури Одеси.

Про це повідомило Міністерство з відновлення, інфраструктури та транспорту, передає Укрінформ.

https://mininfra.gov.ua/storage/app/sites/1/uploaded-files/whatsapp-image-2026-08-21-at-134940.jpeg

Наголошується, що делегація США на чолі з Келлогом оглянула наслідки російських атак на інфраструктуру Одеського морського порту.

Американській стороні представили інформацію про роботу українських морських портів в умовах повномасштабної війни, масштаби завданих росією пошкоджень та заходи, яких вживають для підтримки стабільної роботи портової інфраструктури.

Окрему увагу під час робочої зустрічі приділили безпеці судноплавства та функціонуванню українського морського коридору.

Учасники зустрічі також обговорили подальше відновлення та розвиток портової інфраструктури, посилення стійкості експортних маршрутів і можливості залучення міжнародних партнерів та приватного капіталу до реалізації інфраструктурних проєктів.

Окремим напрямком зустрічі стала економічна та інвестиційна співпраця зі Сполученими Штатами.

https://static.ukrinform.com/photos/2026_08/thumb_files/630_360_1787312298-241.jpeg

Окремо під час зустрічі обговорили можливості співпраці у межах Американсько-Українського інвестиційного фонду відбудови, створеного в рамках економічної угоди між Україною та США.

Для Мінінфраструктури фонд може стати одним з інструментів залучення інвестицій у транспорт та логістику. Йдеться, зокрема, про формування спільного портфеля інфраструктурних проєктів, до реалізації яких можуть долучатися американські компанії, фінансові інституції та постачальники технологій.

Фото: Міністерство з відновлення, інфраструктури та транспорту України

Укрінформ

Сообщение Кіт Келлог прибув до України: відвідав Одеський порт та оглянув наслідки атак рф появились сначала на Газета МИГ.

scroll to top